گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , آوریل 2 2020
خانه / دُرگیاه / مرکز فروش رازیانه با انواع قیمت و کیفیت

مرکز فروش رازیانه با انواع قیمت و کیفیت

مرکز فروش رازیانه یا به عبارتی مراکز ارائه و عرضه عمده آن، محل هایی هستند که در محور تولید و کشت انبوه این گیاه دارویی بسیار مفید، مستقرند. این محصول پرارزش در خاستگاه تولید، دارای تنوع در بها و کیفیت هم می باشد. خرید رازیانه از دُرگیاه دارای مزیت تأمین این فرآورده به طور بی واسطه و مستقیم است.

مرکز فروش رازیانه مرکز فروش رازیانه

عرضه و مرکز فروش رازیانه

مرکزهایی با این اسم و عنوان، در کل ایام سال رازیانه را در حجم گوناگون و مختلف به سراسر نقاط کشورمان عرضه می نمایند. نظر به اینکه کشت این محصول توسط کشاورزان در همدان صورت می گیرد، نقاط اصلی که بصورت ذکر شده فعالیت می کنند در این استان واقع هستند.
بازار رازیانه سبز سالهاست محدود به داخل مرزها نمی باشد و دیگر کشورها نیز از آن بهره مند و منتفع می شوند. بالغ بر نود درصد بادیان یا رازیانه ایران در منطقه تاریخی همدان توسط کشاورزان تولید می شود.

مرکز فروش رازیانه مرکز فروش رازیانه

فروش انواع کیفی رازیانه ایرانی

بطور کل، گیاهان دارویی در اقسام کیفی متنوعی در بازارها فروخته می شوند. از این طریق سطح مرغوبیت و درجه کیفی آن ها مشخص میگردد. رازیانه هم از این قاعده مستثنی نبوده و اینچنین است.
مشخصه های ظاهر گیاه، همچون رنگ، میزان خلوص دانه ها و عطر آن، می تواند تعیین کننده سطح کیفی گیاه باشد. بعضاً نظرات و نوع سلیقه و پسند اشخاص در نواحی مختلف در خصوص کیفیت و نحوه تشخیص سطح کیفی رازیانه متفاوت است.

  مرکز فروش رازیانه مرکز فروش رازیانه

تنوع قیمت و نرخ رازیانه

این محصول مانند سایر اقلام گیاهان نوع دارویی، با قیمتهای متنوع و گوناگونی به فروش رسیده و توزیع می گردد. ایام سال هم اغلب در میزان قیمت مؤثر بوده است. در بازارهای شهرها و شهرستان های مختلف ایران نیز قیمت این فرآورده متفاوت می باشد. بطور کل، مناسب ترین قیمت برای خرید، که میتواند انتظار خریداران را برآورده نماید، در خرید رازیانه از محور و حیطه تولید آن اتفاق می افتد.
این مرکز می کوشد که مشتریان خود را از بابت کیفیت و قیمت محصولات خود، خشنود نماید.

مرکز فروش رازیانه مرکز فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه عمده

قیمت فروش رازیانه درجه یک در سال 97

قیمت فروش رازیانه درجه یک در سال 97 وضعیت ویژه ای را تجربه می کند. …

گیاهان دارویی دُرگیاه