گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , آوریل 2 2020
خانه / رازیانه ایران / قیمت رازیانه در بازار گیاهان دارویی ایران

قیمت رازیانه در بازار گیاهان دارویی ایران

قیمت رازیانه در بازار گیاهان دارویی همه شهرها متفاوت و درصدی بالاتر از منطقه تولید است. خرید رازیانه از همدان و محل تولید انبوه آن، با نفع ریالی و امتیاز ویژه فروش مستقیم برای خریداران همراه است.

قیمت رازیانه در بازار

خرید رازیانه از بازار بزرگ تهران و مرجع تولید همدان

اگر میزان مراجعات مشتریان بادیانه و حجم ورود و خروج رازیانه و فراورده های آن را در بازار بزرگ تهران در طول یک ماه بررسی نماییم، متوجه می شویم که جزو برجسته ترین اقلام موجود در بخش گیاه دارویی این بازار است.
همچنین اگر مقدار خروج رازیانه سبز همدان را در طی ماه از این استان که به مقصد تمامی نواحی ایران ارسال می گردد را حساب کنیم، باز هم با اعداد و ارقام قابل توجهی مواجه می شویم. زیرا این خطّه تنها قطب تولید است.
خرید رازیانه به وسیله اقشار مختلف و مصرف کنندگان گوناگونی انجام می شود و محل خرید و فروش رازیانه به هیچ عنوان محدود به دو مکان یاد شده نیست.

 قیمت رازیانه در بازار

قیمت رازیانه در بازار و حوزه کشت محصول

هر محصول بنا به شرایط مختلفی در بازارها قیمت گذاری می شود. گیاه رازیانه نیز از این موضوع پیروی می کند. یکی از مهمترین عوامل دخیل در قیمت، فراوانی یا کمبود محصول می باشد.
قیمت رازیانه در بازار و همچنین حوزه کشت محصول، طی دو شرایط مختلف در مکان خاص خود مشخص می گردد. یعنی بازار تهران و دیگر مراکز استان طبق چگونگی وضعیت حاکم و حوزه تولید نیز با توجه به چند و چونی حجم محصول و غیره، برای نرخ گذاری اقدام می نمایند.
در سال قبل و در طی 5 ماه شاهد افزایش قیمت دو و نیم برابری رازیانه در محوریت آن و در سایر بخش های خرید و فروش بودیم.

 قیمت رازیانه در بازار

فروش رازیانه همدان در بازار شیراز، اصفهان، مشهد و تبریز

هر کدام از این شهرهای بزرگ و مطرح کشور به تنهایی دارای حوزه ای گسترده در بازار گیاهان دارویی هستند. تا حدی که به دیگر استان ها نیز از لحاظ عرضه محصول، خدمات ارائه می نمایند.
فروش رازیانه همدان به صورت عمده به این نقاط و سپس توزیع کلی و جزئی از مبدأ این نواحی به مکانهای متعدد، بخشی از فعالیتهای مربوطه است.

قیمت رازیانه در بازار

خرید دانه رازیانه سبز ایرانی توسط مشتریان خارجی

بسیارند مشتریان خارجی که در طول سال پیگیر خرید دانه رازیانه سبز ایرانی هستند و در موقع نیاز اقدام می کنند. صادرات رازیانه می تواند به صورت جدی تر و با ساماندهی بسیار مطلوب تری نیز صورت بگیرد.
مشتریان زیادی در کشورهای مختلف هستند که با بهینه شدن فرایند صادرات، و بهبود کیفیت در بخش های مختلف، آماده همکاری می باشند.

قیمت رازیانه در بازار

قیمت عمده رازیانه در سال 97 و 98

رازیانه یا بادیان (بادیانه) به دلیل دارا بودن خواص سرشار و متعدد، از قدیم جایگاهی ثابت در بازارهای سنتی و طب قدیم داشته است. این گیاه همراه با فواید پر شمار، به دلیل طبع گرم و عطر خاصی که دارد کماکان جهت استفاده های مختلف مصرف می گردد.
در بازار سال 97 نیز علیرغم اینکه افزایش قیمت سراسری بر روی رونق داد و ستد این محصول نیز اثرگذار بوده است، همچنان جزو اقلام پر اهمیت گیاهان دارویی می باشد. قیمت عمده رازیانه مسیری که در سال های 97 و 98 طی نموده، از یکدیگر متفاوت بوده اند.
دُرگیاه با فروش مستقیم این محصول ارزشمند از محل کشت گیاه، در پی ایجاد رضایت کیفی و قیمتی در مشتریان گرامی می باشد.

قیمت رازیانه در بازار

فروش بادیان سبز ایرانی به کشورهای منطقه

در یک دهه ای که پشت سر گذاشته ایم چندین کشور در منطقه بوده اند که وارد کننده رازیانه از ایران بوده و از فواید بی نظیر آن بهره های زیادی در صنایع متعدد برده اند.

قیمت رازیانه در بازار قیمت رازیانه در بازار

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده رازیانه

قیمت رازیانه کیلویی 11000 تا 11900 تومان

قیمت رازیانه کیلویی 11000 تا 11900 تومان است. رقم های ذکر شده مربوط به فروش …

گیاهان دارویی دُرگیاه