گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , ژوئن 6 2020
خانه / دُرگیاه / قیمت عمده گشنیز در فروش مستقیم

قیمت عمده گشنیز در فروش مستقیم

قیمت عمده گشنیز همچنان دارای نوسان می باشد. این محصول ارزشمند از طریق فروش مستقیم برای خریداران در سراسر شهرها و شهرستان ها ارسال می گردد. استان همدان و شهرستان نهاوند، تولید کننده بیشترین و مرغوب ترین تخم گشنیز کشور می باشند.

قیمت عمده گشنیز قیمت عمده گشنیز

قیمت گشنیز

اگر بخواهیم قیمت گشنیز در ماه های مختلف سالهای 96 و 97 را بررسی نماییم، با ارقام کاملا متفاوتی روبرو می شویم. در دو سال مذکور، به ترتیب افزایش و کاهش تولید این گیاه دارویی، موجب تفاوت قیمتی زیادی در ماه های مختلف گردید. به طور مثال قیمت 3500 تومانی گشنیز توپی در اواخر سال 96 و اوایل 97، به بیش از 8000 تومان در تابستان و بیش از 12500 تومان در اواسط پاییز  رسید. در حال حاضر نیز که در ابتدای زمستان قرار داریم، همچنان قیمت تخم گشنیز بی ثبات است.

قیمت عمده گشنیز قیمت عمده گشنیز

فروش مستقیم تخم گشنیز

عرضه محصولات از مرجع تولید آن ها دارای مزایای قیمتی و کیفی برای خریداران است. پایگاه دُرگیاه نیز با فروش مستقیم تخم گشنیز مرغوب استان همدان، در تلاش است محصول مورد نیاز مشتریان گرامی را آن طور که شایسته آنان است تأمین نماید.
نظر به تغییر مداوم قیمت ها در ایام فعلی، به منظور کسب اطلاع از قیمت روز محصولات، با مدیریت فروش دُرگیاه در ارتباط باشید.

قیمت عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گیاه گشنیز

قیمت گیاه گشنیز در مرجع بزرگ تولید

قیمت گیاه گشنیز در گستره و مرجع بزرگ تولید و عرضه عمده تخم گشنیز ممتاز …

گیاهان دارویی دُرگیاه